top of page

CO DĚLÁME

REKONSTRUKCE 

Rádi děláme na projektech, které mají duši. Baví nás odhalovat příběhy míst a navracet jim jejich zašlou krásu.

 

Díky našim zkušenostem umíme vidět skrytý potenciál i u objektů, kde to není na první pohled zřejmé. Rekonstrukce mají podle nás navíc  ekologický přínos z hlediska recyklace materiálu i prostoru. Se zvyšujícím se nedostatkem dostupných stavebních ploch bude jejich význam v budoucnosti narůstat. K rekonstrukcím přistupujeme citlivě a ctíme  kontinuitu architektonického odkazu generací předešlých s ohledem na stávající standardy bydlení. 

INTERIÉRY

Rádi navrhujeme prostory pro život. Vytváříme z domů domovy. 

Tak aby byly nejenom krásné , ale také aby se v nich dobře žilo. 

Při návrhu interiéru se snažíme skloubit osobnost klienta s funkčními a estetickými požadavky. Při naší práci se stáváme téměř členem rodiny abychom mohli co nejlépe pochopit její fungování a vytvořit tak tu správnou atmosféru. Zpracováváme také  návrhy komerčních prostor, kaváren, kanceláří  a hotelů. Při naší práci spolupracujeme s osvědčenými dodavateli a řemeslníky, abychom zaručili maximální kvalitu realizace.  

Rádi dotahujeme věci až do konce. Těší nás práce s různými materiály a texturami. 

Proto v rámci naší práce také nabízíme služby dodekorování interiérů. Pokud máte pocit, že váš interiér stále není kompletní, pomůžeme Vám vybrat správné doplňky, polštáře, plédy, vázy, obrazy,  rostliny nebo květinové aranžmá. Spolupracujeme s řadou umělců a galerií, abychom Vám pomohli vybrat umělecké předměty, které se stanou součástí přidané hodnoty vašeho interiéru a dodají mu punc originality.  Doplňky Vám rádi odprezentujeme přímo ve vašem  interiéru. 

DEKOROVÁNÍ

bottom of page